СПЕЦ ТЕХ СЕРВІСнапівпричепи Kassbohrerвантажівкиспецтехніка нова та б/у

Актуальні пропозиції б/у напівпричепи та спецтехніка

Відвантаження на Європу 12 грудня 2019

Надходження напівпричепів вересень-листопад 2019

У зв'язку з розвитком автомобільних перевезень в Україні, все більше з'являється бажаючих купити напівпричіп для свого бізнесу. Таке вкладення коштів швидко окупається  і приносить інвестору гарантований прибуток.

Ціна напівпричепа досить висока, а якість залежить від виробника і матеріалів, з яких виготовлений цей механізм. Серед всіх пропозицій, напівпричепи виробництва німецької компанії Kassbohrer мають необхідне співвідношенняе ціни і якості, що є основним критерієм при виборі напівпричепа.

СПЕЦ ТЕХ СЕРВІС
перевірений і надійний партнер
Image
Офіційний дилер напівпричепів Kassbohrer (Германия)


Компанія Kassbohrer
Німецька якість давно стало синонімом довговічності і надійності. Творець компанії Kassbohrer почав виробляти автомобілі в 1907 році, і, до сьогоднішніх днів, підтверджує це твердження. Ні є винятком і напівпричіп Kassbohrer який вперше зійшов з конвеєра в 1923 році.

Image

Офіційний представник Tirsan Treyler (Туреччина)

 

У 2002 році компанія Kassbohrer увійшла в холдинг найбільшого в Європі виробника причепів Tırsan Solutions і розширила виробництво. З 2017 року виробництво причепів компанією повернулося на історичну батьківщину, в Німеччину. Компанія не просто виробляє найкращі напівпричепи, а й активно розробляє нові технології, впроваджуючи їх в свою продукцію.

Продукція компанії Kassbohrer

У 2019, компанія Kassbohrer випускає широку лінійку причепів і напівпричепів для перевезення різних видів вантажів автомобільним транспортом.

У лінійку входять:

  • Шторні напівпричепи
  • Самоскиди
  • Контейнеровози
  • Трали
  • Цистерни
  • Рефрижератори

Кожен з виробів, німецький виробник напівпричепів Kassbohrer пропонує в декількох модифікаціях. Основним показником продуктивності причепів є вантажопідйомність, яка залежить від маси причепа і обсягу кузова або цистерни.

Для перевезень більшої маси необхідно оснащувати причепи великою кількістю осей, щоб рівномірно розподілити вагу. В Європі та Україні існують суворі правила, що обмежують допустиму навантаження на окрему вісь. Це обмеження прийнято для збереження дорожнього покриття, яке руйнується вантажівками з надмірною вагою.. Тому, великовантажні транспортні засоби мають багато осей, які розподіляють навантаження.

Цистерни, вироблені компанією Kassbohrer, розрізняються залежно від характеристик перевезених матеріалів. Це можуть бути напівпричепи, які обладнані для перевезення бітуму, палива або інших рідин.

Самоскиди відрізняються обсягом кузова і матеріалом, з якого вони зроблені. Алюмінієвий напівпричіп для перевезення відрізняється ціною від сталевого і має як переваги, так і недоліки.

Трали комплектуються різними пристосуваннями для навантаження спецтехніки. Існує фронтальне і заднє навантаження. Також, трали відрізняються способом кріплення перевезеної техніки.

Купити напівпричепи Kassbohrer в Україні.

Попит на напівпричепи в Україні високий. Це пов'язано з розвитком в країні автомобільних перевезень і виробництв, продукцію яких доставляють автомобільним транспортом. Одними з центрів автомобільних перевезень є порти, котрі приймають і відправляють велику кількість вантажів.

Наші партнери
 

 

dalnoboy.png
wabco_logo_new.png
vianor2.il.jpg
daf.png
tirsan.png
cargo-parts.png
tovbart.png
cantarellua.png
saf-holland.png
media-compas-ukraine.png
avtomagistral-ug.jpg
telecom-lizing.png

Напівпричепи і спецтехніка від ТОВ "СПЕЦ ТЕХ СЕРВІС"

Офіційний дилер напівпричепів Kassbohrer в Україні, компанія СПЕЦ ТЕХ СЕРВІС, пропонує придбати техніку з Німеччини в Одесі.

Перевагою покупки напівпричепів у компанії СПЕЦ ТЕХ СЕРВІС, є гарантійне сервісне обслуговування, яке проводиться сертифікованими механіками. Також, менеджери підберуть відповідну для конкретного завдання техніку, що дозволить оптимізувати витрати і збільшити прибуток від здійснення перевезень.

Крім того, компанія надає оригінальні запчастини для ремонту техніки, що дозволяє збільшити термін експлуатації без поломок.

Ще однією перевагою співпраці з компанією СПЕЦ ТЕХ СЕРВІС є покупка спецтехніки в лізинг. Ціна покупки напівпричепів висока, тому, договір лізингу є вигідним варіантом для покупця.

СПЕЦ ТЕХ СЕРВІС

Продаж техніки

Контакти

Адреса: Одеса, Жуковського 10, офіс 30/2

Телефон: +38 063 731 5000 +38 050 731 5000

E-mail: sales@mysts.com.ua 

© 2017 ООО "СПЕЦ ТЕХ СЕРВІС". Всі права захищені.

Наш сайт збирає інформацію про вас, що необхідна для работи сайта. Користуючись сайтом ви погоджуєтеся зі згодою на обробку персональних даних. Згода на обробку персональних даних.