Уточнити вартість і умови лізингу

Для збереження товару під час перевезення на тривалі відстані і підтримки необхідної для його збереження температури необхідно купити напівпричіп рефрижератор виробництва Німеччини, який пропонує компанія «Спец Тех Сервіс».

Існує декілька видів рефрижераторів, які розрізняються по конструкції і призначенню. Для того, щоб вибрати напівпричіп німецького виробника Kassbohrer, необхідно розібратися - що таке рефрижератор і для перевезення яких вантажів застосовується.

Види рефрижераторів

Основна функція, яку має здійснювати напівпричіп холодильник моделі «тепло-холод», є видалення тепла з герметичного кузову і виведення його в атмосферу. Ця дія здійснюється за рахунок:

  • Герметичності кузова, який являє собою закрите приміщення зі стінами, що мають мінімальну теплопровідність. В сучасних напівпричепах використовується стінка з листів алюмінію або оцинкованої сталі, заповнена утеплювачем.
  • Холодильної установки, яка складається з насоса (компресора), контуру з охолоджувальною рідиною і радіатора.

Перед тим, як купити новий напівпричіп рефрижератор, варто звернути увагу на його вагу. Вантажопідйомність істотно впливає на рентабельність перевезень, тому менша вага кузова напівпричепа економить кошти. Напівпричіпи Kassbohrer виконані з надійних, легких матеріалів за сучасними методами і володіють ідеальним поєднанням вага-вантажопідйомність.

У каталозі компанії представлені моделі, призначені для перевезення квітів, продуктів та інших вантажів, що потребують підтримки певної температури. Можна купити рефрижератор як з глибоким заморожуванням, так і точно заданими температурними параметрами, наприклад, для перевезення квітів.

Система охолодження рефрижераторів відрізняється методом, за допомогою якого знижується температура. Це може бути рідке охолодження або за допомогою штучного льоду. Навантаження й розвантаження реф напівпричепів класичне заднє, що дозволяє зменшити втрати холоду при навантажувальних роботах. Задні двері також ізольовані від впливу температури навколишнього середовища на товар, що перевозиться.

Рефрижератори Kassbohrer

Європейська компанія Kassbohrer пропонує купити напівпричіп реф наступних модифікацій:

  • Напівпричіп для перевезення квітів
  • Двох'ярусний рефрижератор
  • Стандартну модель

Крім того, в Україні можна купити цементовози, бітумовози і іншу спецтехніку з Німеччини. Все фури виготовлені з якісних матеріалів і відрізняються німецькою надійністю від техніки, яку пропонують в інтернеті в оголошеннях «Продам рефрижератор».

Особливі зусилля компанія Кассборер докладає для забезпечення захисту холодильників від витоку хладогену. Ця речовина являє загрозу навколишньому середовищу і тому, система охолодження виконана з усіма можливими заходами. При поломці холодильника, стіни контейнера запобігають швидкому нагріванню товару і утримують необхідну температуру до усунення поломки або перевантаження товару в інший рефрижератор.

Кузов реф напівпричепів Кассборер виконаний з якісних матеріалів і прекрасно впорається з цим завданням. При цьому, ціна фури рефрижератора цієї компанії прекрасно співвідноситься з показниками якості.

Також, під час перевезення квітів необхідний захист вантажу від механічних пошкоджень. Ходова частина напівпричепів повинна відповідати вимогам безпеки і поглинати вібрацію під час руху по дорогах, особливо при наявності ям і вибоїн.

СПЕЦ ТЕХ СЕРВІС

Продаж техніки

Контакти

Адреса: Одеса, Жуковського 10, офіс 30/2

Телефон: +38 063 731 5000 +38 050 731 5000

E-mail: sales@mysts.com.ua 

© 2017 ООО "СПЕЦ ТЕХ СЕРВІС". Всі права захищені.

Наш сайт збирає інформацію про вас, що необхідна для работи сайта. Користуючись сайтом ви погоджуєтеся зі згодою на обробку персональних даних. Згода на обробку персональних даних.