Уточнити вартість і умови лізингу

В умовах розвитку будівництва, де купити цементовоз в Україні стає актуальним питанням для компаній-забудовників, дорожніх служб та інших організацій, які використовують у своїй діяльності цемент.

Справа в тому, що перевезення цементу відбувається при виконанні ряду умов, при яких будівельний матеріал не схопиться і його буде можливо вивантажити в пункті призначення.

Як працює цементовоз?

Для перевезення цементу на середні і не великі відстані використовується цементовоз напівпричіп, який оснащений системою завантаження і розвантаження сипучих матеріалів.

На відміну від цистерн Kassbohrer для перевезення рідких продуктів, система розвантаження цементовозів відрізняється більш складною конструкцією. Це пов'язано з меншою плинністю сипучих матеріалів. Компресор, який встановлений біля ємності з цементом, виконує наступні дії:

  • Під час навантаження дозволяє рівномірно наповнити ємність, розподіляючи цемент всередині
  • При розвантаженні створює тиск, необхідний для «видування» цементу в пункті призначення.

Вироблений компанією Касборер причіп цементовоз оснащений надійною установкою для вивантаження матеріалу і рівномірного заповнення корисного простору при навантаженні. У сукупності зі зниженою вагою рами пристрою це дозволяє збільшити рентабельність перевезення цементу.

Важливий властивістю ємності для перевезення цементу є її здатність не допустити контакту сипучих матеріалом з вологою. Наприклад, цемент володіє високою гідрофобністю, тобто швидко насичується вологою з навколишнього середовища. Запропонований компанією Kassbohrer турецький цементовоз повністю ізолює перевозимий матеріал від контакту з повітрям і запобігає «схоплюванню» цементу після контакту з вологою.

Купити цементовоз в Україні

Як і будь-яка інша спецтехніка, спроектована і виготовлена ​​за німецькою технологією, цементовози Kassbohrer є надійними і якісними агрегатами. Спеціальна форма кузова не допускає зависання цементу на стінках і не вимагає його додаткового очищення.

Компанія «Спец Тех Сервіс», для якої продаж цементовозів є одним з напрямків діяльності, пропонує напівпричепи різної вантажопідйомності. У каталозі компанії можна вибрати цементовоз необхідних параметрів. Крім того, дані вироби можна використовувати для перевезення інших сипучих матеріалів, в тому числі і інертного пилу.

Пропозиція орієнтована не тільки на великі будівельні організації, а й на підрядників, які можуть купити цементовоз за програмою лізингу. Часто можна побачити оголошення «Продам цементовоз», яке дають власники техніки, купивши напівпричіп для разової роботи і намагаються тепер повернути частину вкладених коштів.

Пропозиція «Спец Тех Сервіс» дає можливість розрахувати рентабельність покупки на тривалий термін і отримувати прибуток. За бажанням клієнта є можливість замовити цементовоз з нестандартним пристроєм бічного вивантаження та іншими поліпшеннями.

СПЕЦ ТЕХ СЕРВІС

Продаж техніки

Контакти

Адреса: Одеса, Жуковського 10, офіс 30/2

Телефон: +38 067 654 34 65 +38 050 336 22 98

E-mail: sales@mysts.com.ua 

© 2017 ООО "СПЕЦ ТЕХ СЕРВІС". Всі права захищені.

Наш сайт збирає інформацію про вас, що необхідна для работи сайта. Користуючись сайтом ви погоджуєтеся зі згодою на обробку персональних даних. Згода на обробку персональних даних.